درباره ۳۶۰

درباره ۳۶۰

املاک ۳۶۰

خانه ۳۶۰

خانه ۳۶۰، نخستین وبسایت تخصصی در زمینه نمایش و ارائه املاک و مستغلات فروشی در شیراز می باشد که امکاناتی نظیر بازدید آنلاین (۳۶۰ درجه)، جستجوی پیشرفته، مقایسه املاک، نشان کردن املاک و … را در خود دارد.

وبسایت خانه ۳۶۰ زیر مجموعه ای از املاک ۳۶۰ شیراز میباشد که در راستای تحقق اهداف اولیه و در مسیر بلند مدت طراحی و اجرا شده و بصورت روزانه بررسی و بروز میشود.

چرا املاک ۳۶۰ !

یکی از دقدقه های افرادی که به تکنولوژی و زمان اهمیت میدهند این است که کارهایشان با سرعت و نظم انجام شود و افراد حرفه ای نیز با توجه به نیاز زمان خود را کنترل میکنند تا بهترین استفاده از موقعیت ها را داشته باشند. میتوان گفت خانه ۳۶۰ برای این افراد و حرفه ای ها ساخته شده تا شما از انجام بازدید های حضوری خیالتان راحت باشد و در زمان و هزینه هایتان صرفه جویی کنید.

با صرف کمترین رمان شما میتوانید از طریق سایت املاک ۳۶۰ خانه مورد نظر خود را در مناطق مختلف شهر بزرگ شیراز بازدید کنید، کافیست تا محدوده مکانی خود را انتخاب کنید و گزینه های مد نظر خود را در جستجو اعمال کنید.

بازدید آنلاین و خرید آسان

بازدید آنلاین یک شیوه نوین فیلم و عکسبرداری میباشد که با استفاده از تکنولوژی روز توسط کادر فنی متخصص امور کامپیوتری و مجازی در املاک ۳۶۰ تهیه و تولید میشود. با این امکان شما می توانید بدون نیاز به حضور در املاک و از هر کجای جهان ملک مورد نطر خود را در شهر بزرگ شیراز پس از بازدید آنلاین با یک تماس تلفنی خریداری یا رزرو کنید.

همچنین شما میتوانید لیست تماس تمام مشاورین املاک ۳۶۰ شیراز را در بخش خود مشاهده کرده، یک مشاور انتخاب نمایید و واحد های فروشی (آپارتمان) بیشتری را در نقاط مختلف شهر حضورا بازدید کنید یا ملک مشابه ای که در سایت وجود دارد را رزرو کنید تا در زمان مناسب تر آنرا بازدید و خریداری کنید.

پشتیبانی و اهداف ما

یکی از اهداف ما جلب رضایت کامل مشتریان و کاربرانی است که به خانه ۳۶۰ می آیند :

از این رو برای اینکه شما ارتباط بهتری با سایت و نحوه استفاده از آن داشته باشید بخشی برای گفتگوی آنلاین با پشتیبانی با قابلیت نگهداری پیام ها و ارسال فایل در تمام صفحات قرار داده ایم تا به شما بر روی خط زنده خدمات ارائه کنیم. همچنین ما در بخش توضیحات هر ملک در انتهای توضیحات آن شماره تماسی جهت برقراری ارتباط و اطلاعات بیشتر برای خرید و رزرو در اختیار شما قرار داده ایم.

ما تلاش بر این داریم که با اطلاع رسانی و سرعت بخشیدن به امر بازدید بصورت آنلاین فرآیند خرید، فروش و سرمایه گزاری در شهر بزرگ شیراز را برای متقاضیان این بازار بزرگ مسکن به روشی نوین فراهم آوریم و همراه شما باشیم.

آدرس : شیراز، چهار راه زرگری، جنب بانک صادرات ایران، املاک ۳۶۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =